2022

FAQ

Jak se mohu zapojit do projektu Česky pěšky?

Na svém prvním pochodu se u stánku Česky pěšky v cíli registruj u hostesek. Abychom mohli evidovat všechny pochody, které absolvuješ, je nutné se na každém z nich registrovat zvlášť. Podle počtu účastí můžeš soutěžit o ceny – tou hlavní je víkendový wellness pobyt pro dvě osoby.  

Fyzickou či digitální kartu z loňského roku už tedy potřebovat nebudu? 

Oproti loňskému roku jsme zjednodušili možnosti zapojení do soutěže, karty už proto potřeba nebudou. 

Jak prokážu, že jsem se daného pochodu zúčastnil(a)?

Po registraci z každého absolvovaného pochodu Ti přijde e-mail s potvrzením, že ses daného pochodu zúčastnil(a). Zároveň budou ve stánku Česky pěšky v cíli daných pochodů k dispozici razítka, proto je možné účast evidovat i tímto způsobem :)

Kolik pochodů se letos uskuteční?

V letošním roce se společně vydáme na 12 pochodů napříč celou Českou republikou. Jejich název, místo i další podrobnosti najdeš na naší Mapě pochodů. 

Existuje v rámci pochodu konkrétní trasa, kterou musím ujít?

Každý pochod je jiný. Některý obsahuje pět tras, jiný třeba dvě – a je pouze na Tobě, pro kterou z nich se rozhodneš. Do soutěže se počítá jakákoliv trasa absolvovaná v rámci daných 12 pochodů.  

Platí se na pochodech nějaké startovné?

Ano. Konkrétní symbolické startovné stanovuje pořadatel, jeho výše se může lišit.

O jaké ceny se hraje a je možné si vybrat?

V rámci pochodů Česky pěšky soutěžíme ve třech kategoriích – absolutní vítěz, dlouhodobá soutěž a soutěž v rámci každého pochodu Česky pěšky. Ceny si vybrat ani měnit nelze. 

Absolutním vítězem se stane účastník, který absolvuje nejvíce pochodů. V případě shodného počtu výherce vylosujeme. Vítěz získá:

  • 1x wellness víkend pro dvě osoby. 

Dlouhodobá soutěž probíhá v rámci všech 12 pochodů, kdy po skončení posledního pochodu proběhne losování z účastníků, kteří ujdou 2 a více pochodů. Letos soutěžíme o:

  • 10x turistický batoh 30 l
  • 10x turistické hole
  • 10x plecháček

Soutěž v rámci každého pochodu Česky pěšky probíhá na místě daného pochodu, tedy na všech 12 akcích, které se letos uskuteční. Do losování se může zapojit každý, kdo se zaregistruje u stánku Česky pěšky. 

Jak se dozvím, jestli jsem vyhrál některou z cen?

O výhře v soutěži v rámci každého pochodu Česky pěšky se dovíš ihned na místě – a rovnou si cenu budeš moci odnést :) Po skončení posledního pochodu bude absolutní vítěz a výherci dlouhodobé soutěže kontaktováni na základě vyplněných údajů v jejich profilu. Dej si proto pozor na správnost údajů, aby tě bylo možné kontaktovat! Pokud do konce daného týdne výherce nezareaguje na e-mail nebo SMS, cena propadá dalšímu soutěžícímu v pořadí.

Tento projekt vznikl ve spolupráci s Klubem českých turistů.

Top